БългарияВашите писма

Пичони умира от скука на Ботев- Чавдар Етрополе

Image title
От скука щеше да загине геройски Енрико Пичони, който направи епохална грешка да гледа мача на бившия си тим с Чавдар Етрополе. Италианецът изненадващо разходи емблематичния си мустак на официалната трибуна. Случващото се на терена бе далеч по-скучно от опциите, които му даваше смартфона му.

А на зеления килим Ботев би с мъка Чавдар Етрополе с 2:1. Контролата на Колежа пред 200 фена. Победата дойде трудно благодарение на късния гол на дебютиралия с жълто-черната фланелка Димо Атанасов. Той мушна топката в мрежата на противника след неубедителна намеса на защитник и вратаря на етрополчани. Гостите изненадващо откриха резултата  с ранен гол на  Диего. След попадението четата на Пепо Пенчев се затвори в наказателното си поле и пловдивчани трудно стигаха до опасни възможности за гол. На няколко пъти шанс да отбележат имаха Курдов, Сашо Александров и Тошко Неделев. Капитанът Неделев се контузи лошо в края на полувремето и бе заменен. Все още не се знае какво е неговото състояние, но ще бъде под въпрос за мача с Лудогорец идната сряда за купата. Все пак канарите изравниха 12 минути преди края с гол на Рахов, а само 5 минути по-късно Атанасов стопли с гола си премръзналите ултраси с втори гол. Силен мач с екипа на пловдивчани направиха Веселинов и Ники Димитров. Курдов бе трагичен. Image title