
Шофьор бе арестуван за груба хулиганска проява вчера в Пловдив. По обяд в Трето РУ постъпил сигнал, че на бул. „България“ водач на лек автомобил размахал през прозореца си пистолет срещу друга кола, в която пътували двама души.
При последвалата незабавна организация още същия ден извършителят бил установен и задържан, а ползваното от него газово оръжие – иззето. По предварителни данни поведението на мъжа било провокирано от възникнало засичане по време на движение между двата автомобила. В районното управление се води досъдебно производство за престъпление по чл. 325, ал. 3 от НК.
Има късмет, че отсреща не е имал истинско оръжие,защото вече щеше да направил няколко хиляди оборот на траурна агенция
Има ги такива, дето правят слалом между колите, та да увиснат на светофара преди някои от останалите. Ама чак пистолет да размахваш? Явно имаш проблем със самочувствието, комплекс за малоценност.