Актуално

Ултраси на Гигант чоплят семки на стадион Ботев

Тимът от Съединение дойде с агитка, тръгна си със загуба
Агитката на Гигант прави хореография със семки
Ултраси от Съединение се упражниха в чопленето на семки и засуканите псувни на стадион Ботев при загубата на техния Гигант с 1:3. Чудото стана и в мач от В група на стадиона край Бирената се появи противникова агитка. Феновете на Гигант бяха докарани с рейс на клубния спонсор ИТД и дори зарадваха бултрасите, които се чувстват самотни от началото на сезона заради пустия сектор на гостите. Малко над 3 хиляди видяха слаба продукция на терена.Курдов току що е получил червен картон
Курдов току що е получил червен картон
Жълто-черните биха някак по навик, без дори да се напъват. В първото полувреме поведоха набързо с 3:0 след голове на Ирфан Юсеинов, Курдов и Тимонов. Гостите пък изтърваха дузпа в самото начало на мача. През вторите много постни 45 минути канарите играха ганкиното, а „гигантите” върнаха един гол и а-ха да вкарат втори. Съдията пък явно го удари слънцето. Реферът бе абсолютно неадекватен. Не видя на два пъти игра с ръка на футболисти на Съединение в собственото им наказателно поле, но надуваше свирката при всеки полъх на силния вятър и тотално накъса и без това слабата игра. Голмайсторът на Ботев Наско Курдов се обърна към майката на арбитра, след като получи втори жълт картон и бе пратен преждевременно под душа.
След днешната победа пловдивчани водят на 24 точки от втория Нефтохимик и вече мислят за Б групаНападателят праща поздрави на роднините на рефера