Актуално

Бившо канарче изгърмя за 900 секунди на Лаута

Локо бие след мъка на стадион Локомотив

Георги Аврамов
Бившият играч на Ботев Георги Аврамов, който сега се подвизава в Монтана, може да се похвали днес с може би най-бързо получените два жълти и съотвено червен картон срещу Локомотив, в мач завършил с победа на пловдивчани с 1:0. Халфът влезе на смяна през второто полувреме и престоя на терена само за 900 секунди. Антирекордът се разви наистина светкавично. Първо той направи фаул в средата на терена и реферът Апостолов го декорира в жълто, а само няколко минути по късно Аврамчето отново сгреши и нарита вратаря Караджов, за което бе пратен под душовете. Публиката по традиция го изпрати с освирквания, заради бившия му отбор Ботев.

Иначе двубоя премина под диктовката на Локомотив. Единственото попадение за Локо вкара Любо Витанов в 33-ата минута, след като засече от воле центриране на Сержиньо. Старши треньорът на черно-белите Емил Велев заложи на доста експериментален състав срещу монтанци. Той пусна юношите на клуба, като запази основия състав за мачовете срещу Берое за шампионата следващия кръг и за полуфинала за Купата срещу Литекс.Image title