Скандално съдийство закла Локо на Лаута

Бонев нахлу на терена, Узунов изгони шеф на Лудогорец

Феновете с протестен плакат срещу административния директор

Image title
Скандално съдийство беляза мача между Локомотив и Лудогорец днес на Лаута. Мачът завърши с категорична победа на гостите с 5:2, но главният рефер Ивайло Стоянов от Петрич и неговите помощници дадоха рамо на разградчани. Сватбата, както е известен  реферът, започна още от самото начало да подпира тима от Делиормана. Нямаше и една минута и извади първия жълт картон за Локомотив, като по-този начин даде да се разбере, че нищо добро не чака пловдивчани в тази среща. Страничният съдия се направи на Колчо Слепеца и не отсъди чиста засада при четвъртото попадение на Лудогорец, като дори изненада и двамата останали в засадата играчи на Разград, които очакваха офсайд. Този момент в мача раздразни публика и дори почетният президент на Локомотив Христо Бонев нахлу на терена и поиска обяснение от чернодрешкото за засадата, която той не маркира.

В кавгата се включи и стaрши треньорът на „смърфовете“ Емил Велев, но страстите бяха охладени. Горе- на официалната трибуна също имаше емоции. Административният директор на Локомотив Атанас Узунов явно афектиран от случващото се на терена изгони от седалките изпълнителният директор на разградчани Георги Петричев, но след това последният бе върнат в сектора, определен за гости. Феновете на Локомотив пък издигнаха протестен плакат срещу Атанас Узунов на който пишеше – „Узунов, докога обещания, кражби и лъжи?“.Image title