Актуално

Мартин Камбуров стиска палци на бившите си

Image title
Бившият смърф и настоящ голаджия в китайското първенство Мартин Камбуров стиска палци за екс съотборниците си в днешното дерби на стадион Локомотив. Марто се оказа кадем за тима, с който стана шампион на България. Локо Пловдив тресна Черноморец с 2:0, при това с лекота, като така очерни полусезона на Краси Балъков с първа загуба. Головете на успеха отбелязаха Николас Раймонди и Базил де Карвальо. Първото попадение падна в 23-ата минута. След центриране в наказателното поле, Базил де Карвальо спря добре на гърди,  пусна пас към Николас Раймонди, който след разбъркване успя да преодолее Паскал Борел за 1:0. Гостите се втурнаха да изравняват, но последна преграда по пътя им бе вратарят на „смъфовете“ Флориан Лучини.Феновете опънаха трансперанти за годишнината от Ньойския договор
Феновете опънаха трансперанти за годишнината от Ньойския договор
Стражът спаси удари на Койта и  Нуньо. „Акулите“ останаха с 10 души в края на полувремето, когато Фернандес получи за две минути два жълти картона и съответно бе изпратен под душа. Втория гол вкара Карвальо  в 68-ата минута. Ювелирен пас на Здравко Лазаров намери Карвальо в наказателното поле, който с удар от 5-6 метра скъса мрежата на бургазлии.Image title