АктуалноБългарияКриминалеНовини

Моторист е загинал на пътя Асеновград – Кърджали

Водачът, на 31 години, е навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в няколко автомобила

Сигнал за тежка катастрофа с жертва на пътя Асеновград- Кърджали е получен снощи около 21.30 ч. на Спешния номер 112, съобщават от ОД на МВР – Пловдив.

По предварителни данни в района на село Червен мотоциклет навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в няколко автомобила. От екип на Спешна помощ е констатирана смъртта на моториста, на 31 години.

Пътят останал затворен за няколко часа тази нощ за времето на запазване на местопроизшествието за извършванене на оглед. Движението се е пренасочвало по обходни маршрути от екипи на полицията. Обходът в посока Асеновград е бил през селата Тополово, Леново, Поройна, Дълбок извор, Патриарх Евтимово и Козанаво. Към Кърджали трафикът се е насочвал през селата Мулдава, Стоево и Златовръх, уточняват от полицията.

Снимката е илюстративна.

Таня Грозданова

Журналист с близо 30 години опит, който работи интензивно по… More »

Вашият коментар

Back to top button
Изпрати новина