Пловдив срещу София в първия кръг на следващия шампионат

Спортен Пловдив

Ботев се наниза на шампиона, а Локо приема ЦСКА на старта на сезона

Жълто-черната агитка ще трепери още от първия кръг
Жълто-черната агитка ще трепери още от първия кръг
Пловдив срещу София противопостави жребият за следващия футболен сезон.
Клетият тим на Ботев се наниза на шампиона Левски в първия кръг, а Локо ще посрещне ЦСКА на Лаута. Канарите ще дефилират в незнайно какъв състав на Герена на 8 август. В същия ден черно-белите ще защитават доброто си представяне през пролетния дял на пратения в историята сезон 08/09 срещу вицешампиона.Черно-бялите фенове ще гостува на Армията за старта на сезона
Черно-бялите фенове ще гостува на Армията за старта на сезона

Битката за Пловдив ще е в 11 кръг, като есента домакин на дербито ще е Ботев. Пловдивските желизничари ще завършат сезона, както са го започнали- с дерби със столичен отбор. В последния кръг “смърфовете” ще играят срещу столичното Локо. Ето и пълната програма за следващия шампионат: 

I кръг

8 август 2009, събота
Черноморец Бургас (Бургас) – Черно море (Варна)
Локомотив 1936 (Пловдив) – ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) – Локомотив (София)
Спортист (Своге) – Славия 1913 (София)
Локомотив (Мездра) – Литекс (Ловеч)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Миньор (Перник)
Левски (София) – Ботев 1912 (Пловдив)
Монтана 1921 (Монтана) – Сливен 2000 (Сливен)

                           II кръг

15 август 2009, събота
Черно море (Варна) – Сливен 2000 (Сливен)
Ботев 1912 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана)
Миньор (Перник) – Левски (София)
Литекс (Ловеч) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Славия 1913 (София) – Локомотив (Мездра)
Локомотив (София) – Спортист (Своге)
ЦСКА (София) – Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) – Локомотив 1936 (Пловдив)

                           III кръг

22 август 2009, събота
Локомотив 1936 (Пловдив) – Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) – Черноморец Бургас (Бургас)
Спортист (Своге) – ЦСКА (София)
Локомотив (Мездра) – Локомотив (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Славия 1913 (София)
Левски (София) – Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) – Миньор (Перник)
Сливен 2000 (Сливен) – Ботев 1912 (Пловдив)

                           IV кръг

29 август 2009, събота
Черно море (Варна) – Ботев 1912 (Пловдив)
Миньор (Перник) – Сливен 2000 (Сливен)
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)
Славия 1913 (София) – Левски (София)
Локомотив (София) – Пирин Благоевград (Благоевград)
ЦСКА (София) – Локомотив (Мездра)
Черноморец Бургас (Бургас) – Спортист (Своге)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

                           V кръг

12 септември 2009, събота
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Спортист (Своге) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (Мездра) – Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) – ЦСКА (София)
Левски (София) – Локомотив (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Славия 1913 (София)
Сливен 2000 (Сливен) – Литекс (Ловеч)
Ботев 1912 (Пловдив) – Миньор (Перник)

                           VI кръг

19 септември 2009, събота
Черно море (Варна) – Миньор (Перник)
Литекс (Ловеч) – Ботев 1912 (Пловдив)
Славия 1913 (София) – Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив (София) – Монтана 1921 (Монтана)
ЦСКА (София) – Левски (София)
Черноморец Бургас (Бургас) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Локомотив (Мездра)
Берое (Стара Загора) – Спортист (Своге)

                           VII кръг

26 септември 2009, събота
Спортист (Своге) – Черно море (Варна)
Локомотив (Мездра) – Берое (Стара Загора)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Левски (София) – Черноморец Бургас (Бургас)
Монтана 1921 (Монтана) – ЦСКА (София)
Сливен 2000 (Сливен) – Локомотив (София)
Ботев 1912 (Пловдив) – Славия 1913 (София)
Миньор (Перник) – Литекс (Ловеч)

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота
Черно море (Варна) – Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) – Миньор (Перник)
Локомотив (София) – Ботев 1912 (Пловдив)
ЦСКА (София) – Сливен 2000 (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Левски (София)
Берое (Стара Загора) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Спортист (Своге) – Локомотив (Мездра)

                           IX кръг

17 октомври 2009, събота
Локомотив (Мездра) – Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Спортист (Своге)
Левски (София) – Берое (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Сливен 2000 (Сливен) – Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев 1912 (Пловдив) – ЦСКА (София)
Миньор (Перник) – Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) – Славия 1913 (София)

                           X кръг

24 октомври 2009, събота
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)
Локомотив (София) – Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) – Миньор (Перник)
Черноморец Бургас (Бургас) – Ботев 1912 (Пловдив)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Сливен 2000 (Сливен)
Берое (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)
Спортист (Своге) – Левски (София)
Локомотив (Мездра) – Пирин Благоевград (Благоевград)

                           XI кръг

31 октомври 2009, събота
Пирин Благоевград (Благоевград) – Черно море (Варна)
Левски (София) – Локомотив (Мездра)
Монтана 1921 (Монтана) – Спортист (Своге)
Сливен 2000 (Сливен) – Берое (Стара Загора)
Ботев 1912 (Пловдив) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Миньор (Перник) – Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) – ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) – Локомотив (София)

                           XII кръг

7 ноември 2009, събота
Черно море (Варна) – Локомотив (София)
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) – Литекс (Ловеч)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Миньор (Перник)
Берое (Стара Загора) – Ботев 1912 (Пловдив)
Спортист (Своге) – Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив (Мездра) – Монтана 1921 (Монтана)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Левски (София)

                           XIII кръг

21 ноември 2009, събота
Левски (София) – Черно море (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Сливен 2000 (Сливен) – Локомотив (Мездра)
Ботев 1912 (Пловдив) – Спортист (Своге)
Миньор (Перник) – Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) – Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) – ЦСКА (София)

                           XIV кръг

28 ноември 2009, събота
Черно море (Варна) – ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) – Локомотив (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)
Спортист (Своге) – Миньор (Перник)
Локомотив (Мездра) – Ботев 1912 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Сливен 2000 (Сливен)
Левски (София) – Монтана 1921 (Монтана)

                           XV кръг

5 декември 2009, събота
Монтана 1921 (Монтана) – Черно море (Варна)
Сливен 2000 (Сливен) – Левски (София)
Ботев 1912 (Пловдив) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Перник) – Локомотив (Мездра)
Литекс (Ловеч) – Спортист (Своге)
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) – Локомотив 1936 (Пловдив)
ЦСКА (София) – Черноморец Бургас (Бургас)

XVI кръг

Черно море (Варна) – Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) – Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) – Спортист (Своге)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Мездра)
Миньор (Перник) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Ботев 1912 (Пловдив) – Левски (София)
Сливен 2000 (Сливен) – Монтана 1921 (Монтана)

XVII кръг

Сливен 2000 (Сливен) – Черно море (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев 1912 (Пловдив)
Левски (София) – Миньор (Перник)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (Мездра) – Славия 1913 (София)
Спортист (Своге) – Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Черноморец Бургас (Бургас)

XVIII кръг

Черно море (Варна) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) – Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) – Спортист (Своге)
Локомотив (София) – Локомотив (Мездра)
Славия 1913 (София) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Литекс (Ловеч) – Левски (София)
Миньор (Перник) – Монтана 1921 (Монтана)
Ботев 1912 (Пловдив) – Сливен 2000 (Сливен)

XIX кръг

Ботев 1912 (Пловдив) – Черно море (Варна)
Сливен 2000 (Сливен) – Миньор (Перник)
Монтана 1921 (Монтана) – Литекс (Ловеч)
Левски (София) – Славия 1913 (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Локомотив (София)
Локомотив (Мездра) – ЦСКА (София)
Спортист (Своге) – Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1936 (Пловдив)

XX кръг

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Спортист (Своге)
Черноморец Бургас (Бургас) – Локомотив (Мездра)
ЦСКА (София) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) – Левски (София)
Славия 1913 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Литекс (Ловеч) – Сливен 2000 (Сливен)
Миньор (Перник) – Ботев 1912 (Пловдив)

XXI кръг

Миньор (Перник) – Черно море (Варна)
Ботев 1912 (Пловдив) – Литекс (Ловеч)
Сливен 2000 (Сливен) – Славия 1913 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (София)
Левски (София) – ЦСКА (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (Мездра) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Спортист (Своге) – Берое (Стара Загора)

XXII кръг

Черно море (Варна) – Спортист (Своге)
Берое (Стара Загора) – Локомотив (Мездра)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) – Левски (София)
ЦСКА (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив (София) – Сливен 2000 (Сливен)
Славия 1913 (София) – Ботев 1912 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) – Миньор (Перник)

XXIII кръг

Литекс (Ловеч) – Черно море (Варна)
Миньор (Перник) – Славия 1913 (София)
Ботев 1912 (Пловдив) – Локомотив (София)
Сливен 2000 (Сливен) – ЦСКА (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец Бургас (Бургас)
Левски (София) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Берое (Стара Загора)
Локомотив (Мездра) – Спортист (Своге)

XXIV кръг

Черно море (Варна) – Локомотив (Мездра)
Спортист (Своге) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Берое (Стара Загора) – Левски (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана)
Черноморец Бургас (Бургас) – Сливен 2000 (Сливен)
ЦСКА (София) – Ботев 1912 (Пловдив)
Локомотив (София) – Миньор (Перник)
Славия 1913 (София) – Литекс (Ловеч)

XXV кръг

Славия 1913 (София) – Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (София)
Миньор (Перник) – ЦСКА (София)
Ботев 1912 (Пловдив) – Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора)
Левски (София) – Спортист (Своге)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Локомотив (Мездра)

XXVI кръг

Черно море (Варна) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (Мездра) – Левски (София)
Спортист (Своге) – Монтана 1921 (Монтана)
Берое (Стара Загора) – Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Ботев 1912 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) – Миньор (Перник)
ЦСКА (София) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) – Славия 1913 (София)

XXVII кръг

Локомотив (София) – Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) – Черноморец Бургас (Бургас)
Миньор (Перник) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 1912 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Сливен 2000 (Сливен) – Спортист (Своге)
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (Мездра)
Левски (София) – Пирин Благоевград (Благоевград)

XXVIII кръг

Черно море (Варна) – Левски (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив (Мездра) – Сливен 2000 (Сливен)
Спортист (Своге) – Ботев 1912 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – Миньор (Перник)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) – Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) – Локомотив (София)

XXIX кръг

ЦСКА (София) – Черно море (Варна)
Локомотив (София) – Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) – Локомотив 1936 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора)
Миньор (Перник) – Спортист (Своге)
Ботев 1912 (Пловдив) – Локомотив (Мездра)
Сливен 2000 (Сливен) – Пирин Благоевград (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) – Левски (София)

XXX кръг

Черно море (Варна) – Монтана 1921 (Монтана)
Левски (София) – Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) – Ботев 1912 (Пловдив)
Локомотив (Мездра) – Миньор (Перник)
Спортист (Своге) – Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) – Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) – ЦСКА (София)

Споделете ни във:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.