Актуално

Рефер поряза Локо срещу прехвален новак

„Смърфовете“ спукаха балона Лудогорец

Image title
Скандален страничен рефер с името Мартин Димов отне победата в Каварна на Локомотив срещу прехваления хит Лудогорец в мач от първия кръг на българското първенство. Срещата завърши наравно 0:0, а най-спорното положение в мача се случи в 66-та минута, когато след центриране от ляво, Здравко Лазаров  вкара редовен гол с глава за 0:1. Явно обаче страничният съдия Димов не видя добре положението и вдигна байрака за засада.  Последваха силни минути за Лудогорец, които удариха и греда. Наставникът на „черно-белите“ Драган Канатларовски заяви, че  е доволен от играта на неговите възпитаници и резултатите няма да закъснеят.
„През първото полувреме Лудогорец бе по-добрият отбор на терена. През втората част на двубоя напълно ги надиграхме. Отмениха абсолютно редовен гол на Здравко Лазаров“, заключи специалистът.