Актуално

Локо би трудно варненските моряци, черно-белите си поръчват пици

Image title
Локомотив би трудно Черно море с 1:0 в шампионатен мач, игран днес на Лаута. Единственият гол за черно-белите вкара нападателят Георги Стефанов в 15 минута.  Мартин Кавдански даде ювелирен 30-метров пас на Георги Стефанов, който, останал сам срещу Китанов, отбеляза с техничен прехвърлящ удар. Пловдивчани можеха да вкарат и второ попадение, но Серафим Михайлов не успя да отбележи от няколко метра, минути пред края на срещата. След двубоя старши треньорът на варненци Адалберт Зафиров упрекна съдията за загубата. Този човек, не знаеше къде се намира днес. Абсолютно неадекватен беше, каза ядосано Зафиров. Освен, че ще вземат премии за мача, играчите на Локомотив си разделиха и няколко кутии с пици. След края на срещата човек от ръководството донесе 6 кутии с пици, а обяснението бе, че на играчите на Локо им трябват допълнителни въглехидрати. Image title