Актуално

Ботев отпадна от Купата след слаб реванш

Koце Видолов: Феновете да са спокойни

Image title
Славия се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като днес спечели осминафиналния реванш срещу Ботев с 1:0 и с общ резултат 4:0 се класира за следващата фаза. Канарите не можаха да зарадват петте хиляди бултраси по трибуните с победа и завършват годината с поражение. Единственото попадение в мача бе дело на Павле Попара в 33-ата минута. Жълто-черните бяха водени само в този сблъсък от легендата си Костадин Видолов, който остана разочарован от видяното. Ботев ще бъде по- силен през пролетта. Няма да има оплакване към съдията. Искахме да отбележим ранен гол, но не се получи. Пропиляхме ситуациите, които създадохме През целия сезон допускахме слабости от статични положения, същото се получи и сега, заяви Видолов. Феновете на Ботев трябва да са спокойни. Само на 1 точка сме от третия в класирането ЦСКА. Това може да се преодолее. Трябва наистина много работа и добра подготовка, допълни жълто-черната легенда. Относно своето бъдеще при канарите Магьосника каза, че е взел решение и ще го обяви в близките дни.