Актуално

Ботевата чета от Враца развали празника на Лаута

Image title

Отборът на Ботев (Враца) победи Локомотив с 1:0 на Лаута в среща от 21-ия кръг на А група „News7 футболно първенство” и развали празника на домакините. Мачът бе исторически за пловдивчани, които за пръв път играха на осветление на собствения си стадион. Близо 5000 души изпълниха трибуните и създадоха страхотна атмосфера, като през второто полувреме дори играта бе спряна, заради хвърлени димки на терена. Единственото попадение за гостите падна в 89-ата минута и бе дело на резервата Иван Коконов. На трибуните присъстваше и собственикът на Локомотив Веселин Марешки, който след края на срещата заяви, че гостите са спали през целия мач и накрая са вкарали

Image title

гол. Преди началото на срещата имаше водосвет за новото осветление. На трибуните присъстваха кметът Иван Тотев, общински съветници от ГЕРБ и районни кметове.