Актуално

Ботев би пред погледа на Юли Попов

Image title
Ботев записа нова убедителна победа с 4:0 над гостуващия Левски (Карлово) в Югоизточната „В“ група пред погледа на Юли Попов. Човекът на банкера Цветан Василев в клуба се бе скрил от студа и любопитните погледи с вълнена шапка. Попов бе в мрачно настроение, въпреки продукцията на канарчетата. А тя бе отлична. Мачът  мина под пълната диктовка на жълто-черните, които се забавляваха на терена. Вратата на карловци отпуши Наско Курдов. Голаджията се разписа с глава в 23-ата минута, след отлично центриране на Аргиров. Image title
Вторият гол в мача падна в 54-ата минута и отново бе дело на Курдов. Таранът се възползва от чудесен извеждащ пас на Николай Манчев и останал очи в очи с вратаря без проблем оплете топката в мрежата. Влезлият на смяна Рахов направи класически резултатът в 68-ата минута след удар отблизо. Крайното 4:0 оформи Байрев три минути по-късно. В игра за Ботев през второто полувреме се появи завърналият се от ЦСКА защитник Йордан Минев.Image title