Локо би Меси и Кристиано Роналдо на Лаута

Image title
Локомотив би Славия с 2:1 на Лаута и продължава хегемонията си като домакин този сезон, допускайки само една загуба от ЦСКА.  Черно-белите попариха софианци с два бързи гола – дело на Серджиньо в 5 минута и Христо Златински, три минути по-късно. Гостите вкараха гол при единствения им удар във вратата чрез Златинов. Белите от София (в този мач играха с черни екипи) въобще не загатнаха, че имат отбор дори и за средата на таблицата, въпреки, че в състава им се подвизават футболистите с гръмките  прякори Меси (защитникът Радослав Димитров) и Кристиано Роналдо (Даниел Златков). След спечелените три точки Локо  заема 5-та позиция в класирането, като издуха Левски преди мача на сините срещу Калиакра по-късно вечерта. Локо има 49 точки, колкото има и Литекс, но оранжевите са с по-добра голова разлика към момента. Славия е на 8-а позиция с 43 точки.Image title