„Коко вън” срещу „Батков вън” на Лаута

Токов удар на стадиона остави на тъмно Локо и Левски, доиграха мача на свещи

Антипрезидентски кампании и мрак на Лаута. Така премина днешното дерби между Локо и Левски. Първите гледаха от страни, докато сините играеха и резонно взеха скалповете на смърфовете с 0:2. Агитките рипнаха срещу босовете. От черно-белия сектор „ Коко вън”, от синия „Батков вън”. Агитките демонстрираха отношението си към ръководствата на двата тима. А на терена локомотивци и левскари играха на забавен каданс за очакваната победа гостите от столицата. Божинов откри резултата с глава в 60-ата минута, а Гаджев мушна втори десет минути по-късно. Отборите доиграха мача на свещи, след като токов удар умори два от осветителните пилона над терена. Докарайте колите на полицията, да осветят с фарове терена, призоваха мъдреци от централната трибуна.