Актуално

Локо се огъна срещу Левски

Сините биха на Лаута с 0:1

Макар, че игра с човек по-малко цяло второ полувреме, Левски спечели с минималното 1:0 визитата си на Локомотив от 25-ия кръг на „А” група и зае първото място в класирането, изпреварвайки с точка досегашния лидер и шампион Лудогорец. Разградчани имат обаче мач по-малко.
Image title
Двата отбора започнаха пределно мотивирани срещата на Лаута, като още в седмата минута домакините успяха да пратят топката в мрежата чрез Тимонов, но реферът отсъди несъществуваща засада и попадението не бе зачетено.

Image title
Сините отбелязаха победния си гол в 38-ата минута чрез Рамос, който прониза от малък ъгъл вратаря на пловдивчани Господинов. Мача

изгледа кандидатът за депутат от ГЕРБ – Пловдив област Здравко Димитров в компанията на своята щерка Мария, която гледаше изкъсо изявите на своя любим – защитника на Левски Йордан Милиев. На Лаута бе и цялото ръководство на Левски, начело със собственика Тодор Батков, изпълнителния директор Иво Тонев и финансовия директор Константин Баждеков.