Актуално

Победител и носител на Купа “Тримонциум” 2017 г. е Християн Христов от СДПБЗН – София

Пожарникарят от София Християн Христов спечели Купа „Тримонциум“ за трети пореден път в петък на традиционния Пети турнир по пожароприложен спорт за мъже „Тримонциум“, Пловдив 2017 г., който проведе в петък на лекоатлетически стадион „Пловдив“ на Грабента база. Участваха 42-ма огнеборци от  7 областни клубове във Видин, Пазарджик, Пловдив, РДПБЗН София, СДПБЗН, Стара Загора и Факултет „ПБЗН“ при АМВР.

Христият изравни републиканския рекорд с време от 14,93 сек. при дисциплината “Изкачване с щурмова стълба”.

Пловдивските огнеборци се класираха на първо място в шафетата 4 х 100 м с препятствия.

Вижте класирането:

Дисциплина “100 м пътека с препятствия”

1-во място – Георги Георгиев от Стара Загора, с постижение 17,48 сек.

2-ро място – Християн Христов от СДПБЗН-МВР София, с постижение 17,50 сек.

3-то място – Пламен Писков от Пловдив, с постижение 17,63 сек.

Дисциплина “Изкачване с щурмова стълба”

1-во място – Християн Христов от СДПБЗН -София, с постижение 14,93 сек.

2-ро място – Михаил Костов от Пловдив, с постижение 16,03 сек.

3-то място – Мирослав Евтимов от – Факултет ПБЗН-МВР София , с постижение 16,27 сек.

Дисциплина “Пожарна щафета 4 х 100 м с препятствия”

1-во място – Пловдив, с постижение 61,10 сек.